SUPLEMENTACJA

www.formeds.com.pl

Zapraszam do lektury mojego artykułu o witaminie B12:

https://www.wszystkojestwglowie.pl/witamina-b12-zalecana-suplementacja-pytania-odpowiedzi-i-okiem-dietetyka/

A tutaj o suplementacji witaminą D3:

https://www.wszystkojestwglowie.pl/weganska-witamina-d3-suplementowac-czy-nie-kto-powinien-ile-i-jak-odpowiedzi-na-pytania-i-komentarz-dietetyka/

ForMeds BICAPS D3 VEGE

ForMeds to polski producent suplementów diety bez chemicznych dodatków (wypełniaczy, przeciwzbrylaczy, zagęstników, barwników i konserwantów), z najwyższej jakości składników naturalnego pochodzenia, o wysokiej przyswajalności i w przyjaznych cenach.

Suplementy firmy ForMeds dostępne są w proszkach lub wegańskich kapsułkach, więc każdy znajdzie formę odpowiednią dla siebie. Bez względu na to czy wolicie rozpuścić proszek w wodzie lub soku (np. dla dziecka lub w przypadku problemów w połykaniem tabletek) czy wygodnie połknąć kapsułkę, otrzymacie produkty najwyższej jakości, bez zbędnych, syntetycznych dodatków.

Osobiście szczerze polecam zarówno suplementy, jak i firmę ForMeds jako producenta dbającego o najwyższe standardy. Z całą rodziną korzystamy z oferty ForMeds od lat, przede wszystkim z witaminy B12 i wegańskiej witaminy D3 VEGE.

Odkąd tylko pojawił się w ofercie korzystamy także z probiotyku ForMeds MicroBACTI o przedłużonej żywotności. Mikrokapsułkowane bakterie mogą być przechowywane nawet 24 miesiące nie tracąc swojej skuteczności (!) Nie trzeba trzymać ich w lodówce, więc mogą być zawsze pod ręką i w razie potrzeby natychmiast użyte. Produkt jest oczywiście wegański.

ForMeds BICAPS MICROBACTI

UWAGA

W związku z decyzją o zamknięciu sklepu internetowego na stronie www.formeds.com.pl z dniem 01.03.2021 r. zakupy z moim kodem rabatowym nie są już możliwe. Wszystkie produkty dostępne są przez dystrybutorów – zarówno stacjonarnie, jak i online.

Print Friendly, PDF & Email