[ Wpisy nie-przepisy ]

Vegan Challenge Pl #22 dni

Vegan Challenge #22 dołącz do wyzwania Otwarte Klatki

Vegan Challenge to pomysł, który narodził się w Finlandii, przyjął się już w kilku europejskich krajach a w tym roku dotarł również do Polski. Kampanię prowadzi Stowarzyszenie Otwarte Klatki, którego celem jest m.in. edukacja promująca pozytywne postawy wobec zwierząt i zapobieganie ich cierpieniu poprzez systemowe zmiany społeczne. Założeniem wyzwania jest inspirowanie ludzi i zapoznawanie ich z dietą roślinną, ze skupieniem na praktycznym aspekcie przejścia na weganizm czyli podpowiedzią, jak to konkretnie zrobić.

Pierwsze wyzwanie rusza dziś, 1 lipca i potrwa 22 dni. Przez 22 dni uczestnicy wyzwania będą otrzymywać newslettery z artykułami, jadłospisami od dietetyków oraz przepisami diety roślinnej, które mają ułatwić wypróbowanie wegańskiego odżywiania w praktyce. Specjalnie przeszkoleni mentorzy będą służyć wsparciem i mądrą radą w sytuacjach, kiedy pojawią się jakieś pytania. Zachęcam wszystkich, którzy chcieliby spróbować diety roślinnej, ale z różnych powodów do tej pory bali się to zrobić, do wzięcia udziału w polskiej edycji Vegan Challenge, można dołączyć w każdej chwili!

Oficjalna strona wyzwania: https://veganchallenge.pl/. Kampanię znajdziecie też na Facebooku: https://www.facebook.com/veganchallengePL/ oraz Instagramie.

W chwili, kiedy kończę ten wpis, do lipcowego wyzwania dołączyło już 737 osób! Już teraz można zapisywać się do edycji sierpniowej i osobiście jestem przekonana, że ilość chętnych do udziału w tej akcji będzie z miesiąca na miesiąc rosła. W procesie rejestracji do programu wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz mail, na który będą wysyłane codzienne wytyczne oraz wskazać, na jakiej diecie jest się aktualnie, tradycyjnej, wegetariańskiej czy może już wegańskiej z potrzebą mentoringu.

Dołączcie do nas i przekonajcie się na własnej skórze, że dieta roślinna nie boli :) Ze swojej strony oferuję wsparcie kampanii oraz w miarę możliwości czasowych pomoc dla Was, kiedy tylko będziecie jej potrzebować. Polecam gorąco i zapraszam serdecznie, z wegańskim pozdrowieniem, Sylwia.

Print Friendly, PDF & Email
Tags:

Wszystko jest w głowie

Send a Comment

Your email address will not be published.